Skład samorządu

Przewodniczący:

Aleksander Meryk, 660 481 897, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wiceprzewodniczący:

Janek Chrostowski, 666 098 711, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Koordynator Organizacji Studenckich:

Koordynator ds. Informacji Studenckiej:

Koordynator ds.

Krzysztof Wiesebach,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Koordynator ds. Starostów

Magdalena Marekwia, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

KONTAKT:

Katowice, ul. Grażyńskiego 53